Jdi na obsah Jdi na menu
 


Octoginta Octo 15.-19. listopadu 2006

3. 11. 2006

ObrazekSložení teamu se i přes urputnou snahu nepodařilo udržet, bo Kouďa, jinak vzorný to milovník žen, by Ilku (nouzový zrzavý člen z Brna) asi umlátil a Fáša nám - pro nás neplánovaně - otěhotněl Borůvku a čekají Huberta.  Tak jsme zůstali jen já, Plha, Koudelka a místo Borůvky berem její sestru Dany a pátý člen je Michal Kaška, původem z Budějc, teď z Prahy, kterého jsme zvolili na základě výběry z jednotlivců na Octoginta Octo a který se s námi zúčastnil KMV 2006, kde jsme si s ním padli do oka (teda Plha, viď)

Jinak bližší informace o závodě a fotogalerii z minulých ročníků naleznete na www.velkyvuz.cz/88 Krásně jsem zvěčnil Borůvku na stromě a Ilka je ta slečna spící v listí.

Obrazek

 tak nějaká ta výbava:

Abychom nedablovali věci, které vezmeme s sebou, tak si dovoluju napsat, co vezmu já.....Plha má jako povinnou výbavu ortézu a hůlky!!! Kouďovi svážeme nohy, aby nemohl dělat tak velké kroky.

-          termosku, vařič s bombou, malé echo, čaj a cukr, nějakou nouzovou konzervu (fazole) a asi chléb, tuňák, rozinky, sušenky, musli tyčinky, čokoládu, petku na vodu

-          placatku s meruňkou nebo slivovicí

-          spacák a matku kari

-          náhradní fusekle a jedno tričko, lékárničku, náplasti na puchejře, indulonu na nohy, neopren na koleno

-          čelovka,blikačka červená na záda, nůž, tužka, papír, náhradní baterky (3 noci skoro nonstop svítíme)

-          na sebe: zateplené kalhoty, nepromokavou bundu, no a protože nepůjdu naostro, tak i nějaké to funkční prádlo, čepici, rukavice, návleky na nohy

-          boty do vody, malý loďák (na foťák a sváču)

-          no a pokusím se splašit i ty vysílačky, tak uvidíme

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tlačím Haribo a děsně se těším

(PLHA, 19. 9. 2006 13:34)

... a krom Haribo to prokládám i tláčou! Kdepa, letos si na mě nepřijdou. Stahováky a hůlky a běhám jako srna! Michal z Havlbrodu nám zůstal jako náhradník, není schopnej nám slíbit účast na 100%.
Akci ZDAR! samozřejmě bez ILKY!
Jo a stránky jsou fakt povedený!