Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sjíždění Otavy - Leden 2007

1. 1. 2007

Plán:

v pátek dojezd do Plichtic - u Hnačovského rybníka, přespání na základně skupiny PS Safír Kdyně, hudba, zpěv, grilování.
ObrazekDojet se dá i vlastním vozem, nebo vlakem do Kolince a pak 6 km pěšky...

v sobotu ráno přesun s loděma do Sušice, v případě velkých mrazů zkrátíme trasu... Cíl je v Horažďovicích u bazénu - zahřání v sauně, výřivce, na baru....

kvečeru přesun zpět do Plichtic - bujaré zakončení vody.....

neděle - dle nálady odjezd domů...

Nezapomeňte, potřebuju vědět kdo jede do konce tohoto týdne....zatím mám 8,5 posádky...

Plichtický oddíl Hurá má 4 posádky, my také čtyři - zatím....

Kolibřík - Kolibřice
Koudelka - Borovice
Frdy - Leňous
Plha - Dany
....a chybí nám jeden človíček, bo se ozval Bobeš, že pojede taky...a Plha s Dany by raději pořádné zadáky (víte co tím myslím). Dle posledních informací jede i Zach, ale nevím zda i Týna.

A co starý vodáci - Šato a Macan? nepojedou? Macanovo kytara by se fakt hodila....

Kdyňský vodáci nám zapůjčí lodě - za mírný poplatek - zatím máme zamluveno 10 lodí, ale jsme schopni přepravit pouze 8 lodí (šest na vleku, dvě na mé lagunce) - 8 posádek už je - tzn. potřebujeme ještě jedno auto se zahrádkou na dvě lodě....

Jinak nějaké jídlo a pití s sebou - klasika jako na boudě....

Vodě zdar, pohodlí zmar.... a už se těšte v květnu na lyže....Lyžovat okolo boudy musí být přece super zážitek....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

doplňující info 1

(Kolibřík, 17. 1. 2007 7:08)

Tak se to blíží a sníh nikde..asi nám to nikdo nebude věřit. Bereme osm lodí, protože zatím není víc posádek a taky se nám víc na vlek a auto nevejde. Lodě naložíme s Pavlíkem v pátek v 17.00 hod. na Bílce a pak rovnou do Plichtic, tzn. Příjezd do Plichtic je nejlépe po 18.00 a budete-li tam takhle brzo, lépe mi zavolat, abyste nečekali a dali si třeba piváka v Zavlekově, což je kousíček….
Ale třeba tam bude někdo s klíčema dřív, to ještě upřesním.
Seznam lidí co poplujou, poplavou nebo tak podobně:
Plichtíce – Pavlík, Marek, Ondra, Katka, Míša, Ali, já, Pavlínka
Domažlice – Plha, Zach, Dany, Borovice, Kouďa, Bobeš, Frdy, a ještě někdo…

Jinak vím že má přijet Líba, Macan, možná s přítulkou, snad i Šato, Vašík ze kdyně, Magda s Kanárem v sobotu odpoledne do bazénu v horažďovicích no a každý další je vítán bo hodně lidí = hodně zábavy…a někdo určitě ještě dorazí….
S sebou spacáky, Macan kytaru, Kouďa svojí ostýchavost, nějaké to pitivo a papání – můžeme grilovat /bude snad i guláš a boršč/ Oblečky na vodu a věci do bazénu.
Oblečkem na vodu k tématu „rok 2007 naruby“ není myšleno jen vzít si tričko naruby a machrovat....zkuste vymyslet něco lepčího. Slůvko „naruby“ má spoustu významů....a samozřejmě vítán je každý obleček, který normálně na vodu nepatří....